Bu şirket müşterilerine kullanışlı bir arayüz sunar, bu yüzden arayüzde tanıtım veya reklam bandı gibi işlemcilerin dikkatini ikili opsiyon işlemlerinden başka yönlere çeken ekstra bilgiler bulunmaz. Sistemin sunduğu olanaklardan yararlanmaya başlamak için, emtia işlemcisinin kayıt ve araçtaki profilini etkinleştirme sürecinden geçmesi gerekir. Aslında, bilgisayarda işlem yapmak için herhangi bir özel beceri edinmenize gerek yoktur. İlk olarak, “kayıt” düğmesini bulun. Bunu hiçbir sorun olmadan yapabilirsiniz. Sadece özel bir formun yer aldığı sayfayı açmanız ve bu sayfadaki alanlara kişisel bilgilerinizi girmeniz gereklidir. Eklemeniz gereken tüm veriler adınız, soyadınız ve aktif bir e-posta adresinden ibarettir. Bunu yaptıktan sonra, etkinleştirilecek bir bağlantının yer aldığı bir mesaj alacaksınız. Bahsedilen adımlar tamamlandıktan sonra, profiliniz yatırıma başlamaya hazır olacak ve işlem yapmaya başlama fırsatı bulacaksınız. Yeni bir emtia işlemcisi olmanız halinde, bu işlem platformunun özelliklerini öğrenmek için bir deneme profili oluşturabilirsiniz.

 

 

Tüm adımları doğru şekilde yerine getirdiğiniz takdirde, profiliniz etkinleştirilecek ve profiliniz vasıtasıyla işlem yapabileceksiniz. Etkinleştirme kodunu onayladıktan sonra, bu sistemi kullanmayı öğrenmek üzere özel bir kılavuzun yer aldığı sayfayı takip etme fırsatı bulacaksınız. Emtia işlemcisinin hiçbir engel olmadan işlem yapabilmesi için bazı yatırım becerilerine ve bilgilerine sahip olması önemlidir. Öncelikle bir deneme hesabı kullanarak deneme yapmayı arzu etmeniz halinde, bu tür bir profilin size gerçek bir profildeki olanakların aynısını sağlamayacağını unutmayın. Bununla birlikte, tüm işlem platformları kendilerine özgü nüanslara sahip olduğundan, birçok profesyonel becerilerinizi bir deneme profili ile denemeniz gerektiğini söylüyor. 

Oturum açmak ve kişisel profilini kullanmaya başlamak için, işlemci sosyal ağlar gibi yerleşik olmayan bir profilden yararlanabilir. Kişisel bilgilerinizi eklemeniz gerekmediğinden (bu bilgiler zaten profilinizde mevcuttur), bu çok pratik bir yoldur. Oturum açtığınızda, kutuyu kontrol edebilir ve elektronik cihazınızın yardımıyla otomatik olarak girdi sağlayabilirsiniz. Şirketin internet sitesi, bir işlemci üçüncü bir şahsa ait bilgiler ile kendi yatırım profiline erişebilecek şekilde oluşturulmuştur. Yerleşik olmayan profilinizden yararlanmayı arzu etmeniz halinde, bilgilerinizin doğruluğundan emin olun. Bu, adınız ve soyadınız ile ilgilidir. Birçok yeni işlemci kendi profilinde oturum açmak için hangi bilgileri verebilecekleri konusuyla ilgilidir. Yanıtı basittir: sadece gerçek. Bu aracı işinde çok ciddidir. Aracı gerçek kişisel bilgilerinizi içeren bir profil oluşturmanıza yardımcı olur. Bu, kimliğinizin onaylanması ve gelecekte profilinizi kullanma ve para yatırma kabiliyeti için zorunludur.

BASİT VE GÜVENİLİR
PARA ÇEKİMİ
Adv-cash
GENEL RİSK UYARISI
Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan finansal hizmetler yüksek seviyede risk taşır ve tüm paranızın kaybına yol açabilir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.