IQ Option Bitcoin ticareti Türk kullanıcıların başarılı olmasına yardım eder

Herkesin bildiği bilgece bir söz vardır- "sevdiğin işi yaparsan, bir gün bile çalışmamış olursun." 

Tabiki hobini(mesela, resim, kitaplar ya da müzik) yaparak para kazanmak çok güzel ama favori aktiviten para kazandırmıyorsa ne yapacaksın? Küresel ekonomi öyle dizayn edilmiş ki dünyadaki çoğu insan maaaştan maaşa yaşamaya zorlanıyor, bazen zevklerinden vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Çünkü paranın çoğu azınlık bir grubun elinde toplanıyor. Düşünsene, dünya nüfusunun yüzde 10'u yüzde 90'ından fazla paraya sahip.

Yine de, gelişmiş bir beyne sahip zeki ve aktif bir insan her yerde başarılı olabilir. Özellikle de özel teknolojilere ulaşım şansı olan modern dünyada. 

Günümüzde nerede olduğunun bir önemi yok - Turkiye, Kore, Kanada ya da Avusturalya. 

Her yeni gün sana yeni fırsatlar sunar. Örneğin, ikili seçenek ticaret ya da Bitcoin Yatırımı ile para kazanmak. Başarıya giden yolda ilk adım kaliteli bir partner seçmektir. IQ Option size sağladığı faydalar açısından en geniş ölçeğe sahip partnerdir.

 Küçük bir platformdan segment liderliğine giden yol - IQ Option'un tarihi

Modern dünya çok hızlı ilerliyor. 

Eskiden iyi bir ün ve popülerlik kazanmak onyıllar alırdı. Ama günümüzde, başarılı çözümler daha hızlı başarı getiriyor. Örneğin, IQ Option, yalnızca 7 yıldır( hikaye 2013'te Saint Vincent ve Granada adalarında başladı) markette işlem yapmasına rağmen şimdiden geniş bir kullanıcı kitlesi(Türk kullanıcılar dahil) tarafından tercih edildi. Sorumlu bir yaklaşım ve müşteri hizmetleri sayesinde küçük bir şirketten, bir segment lideri haline geldi. Milyonlarca müşteri, binlerce olumlu inceleme ve her gün on binlerce işlem- bütün bunlar IQ Option sitesinin işinin bir parçası. Bu günümüzde yaratılan bir başarı ve hikayedir. Ve her Türk kullanıcı bunun bir parçası olabilir.

Güvenilir bir aracı ile Bitcoin'e yatırım yap
Güvenilir bir aracı ile Bitcoin'e yatırım yap

  IQ Option Ticaret Platformunun ana avantajları.

Sadece 7 yılda ciddi bir rekabette kazanıp segmentin liderlerinden biri haline gelmek kolay değil, değil mi? 

Ancak bu bir sürpriz değil, IQ Option her Türk kullanıcının takdir edeceği uzun bir avantajlar listesine sahip.

 Yasallık

Büyük paraların yasadışı işlerden kazanıldığına inanılır. Ama bu doğru değil IQ Option tüm gerekli lisanslara sahiptir ve Türkiyede resmi olarak faaliyet gösterir.Dahası, platform yapılan her işlem için yüksek kar fırsatı sunuyor. Türk kullanıcılar yerel kanunları çiğnemeden büyük paralar kazanabilir;

 Kar

Bu doğru, IQ Option platformu ile çalışmak karlı. Her karlı işlem hesabını %70-80 oranında büyütebilir. Dahası, sona erme süresinin 1-5 dakika olduğu özel turba seçenekler var. Bu seçenek sayesinde günlük kar %200-300'e ulaşıyor.

 Popülerlik

Tatmin edici koşullar Türkler dahil büyük bir kullanıcı kitlesini çekti. Halihazırda IQ Option 40 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve aylık işlem miktarı 300 milyon doları aşmakta.

 Güvenlik

Paran hakkında endişelenme. Bütün şifreler, ödeme sistemleri hakkındaki bilgiler, işlemler ve diğer herşey 256-bit SSL protokol kodu kullanılarak şifreleniyor. Bu tür bir koruma başarılı bir şekilde hackerlara karşı koyar, böylece dolandırıcılar bilgilerinize ve paranıza ulaşamaz.

 Doğrulama

Bu bir diğer güvenlik adımıdır. Kazançların ödeme aşamasında her Türk kullanıcı kimlik saptama belgelerini(pasaport ya da sürücü ehliyeti) sağlamak zorundadır. Bu sayede ödemenin, kullanıcının şifresine ulaşmış olan dolandırıcıya değil, kullanıcının kendisine ulaştırılması garanti altına alınır.

 Tasarım ve İşlevsellik

Sitenin ana sayfası şık ve  kullanışlıdır. Gözler hoş bir renk düzeninin tadını çıkarır ve sitenin kusursuz tasarımı istenen bölümün hızlıca bulunmasına yardım eder. (her kullanıcı zengin bilgisayar kullanım tecrübesine sahip olmuyor)  Ayrıca, Türk kullanıcılar kendi ana dillerini seçerek işlemlerini daha komforlu yapabilirler;

 Minimal Risk

Demo hesabın özel fonksiyonu sayesinde Türk kullanıcılar riski en aza indirebilir. Bu durumda, 10.000 yapay dolar mevduat'a eklenir. Para işlem yapmak için kullanılabilir. Böylece gerçek para kaybetmeden en iyi stratejiyi seçmeniz mümkün olur.

 Uygun yeniden yükleme

Türk kullanıcılar gerçek para kazanmaya kadar verirlerse, hesaplarına tekrar yükleme yapmaları gerekir. Visa, MasterCard, Maestro, elektronik cüzdan WebMoney, Skrill, Neteller, PayPal ve kripto para sistemi Blockchain seçenekleri mevcuttur. En düşük mevduat miktarı 10 dolar ve en düşük işlem hacmi 1 dolardır.

 Erişilebilirlik

18 yaşına ulaşan herr Türk kullanıcı IQ Option üyesi olabilir Binary Options ya da kripto paralar ile kazanmaya başlayabilir. Kolay üyelik prosedürü ve minimum depozito sayesinde büyük paralar kazanmak kolay çok kolay.

 Varlıklar

Platform uygun tüm varlıklar ile ticaret yapma imkanı sunar. Kullanıcının 300 farklı seçeneğe erişimi vardır. Bunlar farklı para birimleri, para birimi çiftleri, kripto para birimleri (Borsadan uygun bir değerle Bitcoin satın alabilirsiniz), bilinen şirketlerin hisseleri, değerli metaller ya da ham maddelerdir.

 Değişkenlik

Ticaret geniş seçenekleri sayesinde daha komforlu ve verimli hale geliyor. Türk kullanıcılar gerekli gördükleri sinyal ve belirteçleri tablolara ekleyebilirler.

 Her zaman

IQ OPTION sitesi Pazartesi'den Cuma'ya çalışan çevrimdışı borsaların aksine herhangi bir zaman 7/24 erişilebilirdir. Bu size istediğiniz zaman para kazanabilme imkanı sunar.

 Mobilite

Türk kullanıcılar Android ya da İOS  cihazlara uygun bir uygulama ile heryerde işlem yapabilirler. Bunun için tek gereken bir internet bağlantısı. Düşük sinyalli bir bağlantı bile programın stabil çalışmasını ve kullanıcıların işlem yapması için yeterlidir.

 Otomasyon

IQ Option kullanıcılarına özel bir programa erişim imkanı sunar. Robot aralıksız olarak çalışır, en karlı alışverişlerle ilgili bilgi toplar ve bitiş süresini saptar ve doğru milisaniyede işlem yapar.

 Bilgi

Servis, kullanıcılara ilerleme kaydetmeleri ve yeni şeyler öğrenmeleri için yardımcı olur. Sayfa yararlı bilgilerin bulunduğu bir bölüme sahip.( bağlantı sitenin altbilgi kısmında) Profesyonel kullanıcıların tavsiyeleri, yeni ve popüler stratejilerin geniş analizi ve benzeri bilgilere yer verilir.

 Turnuvalar

Bu diğer kullanıcılarla rekabet ederek büyük kazançlar sağlamana olanak veren özel bir seçenektir. 4-20 dolar değerinde bir giriş bileti almanız yeterlidir.  Binlerce sanal dolar alıp ve belirli bir süre içinde maksimum kazanç sağlamak için rekabet edebilirsiniz. Kazananlar yüksek miktarda bir ödül kazanır.

 Premium Hesap

Premium hesap sahipleri ek özelliklere erişebilir. Bunlar işlemlerde arttırılmış kazanç, özel turnuvalara katılım, özel bir manejer'e sahip olmak ve işlem sigortasıdır. IQ Option sayesinde her zaman daha fazla kazanırsın.

Üyelik oluştur ve nasıl bitcoin sahibi olacağını öğren
Üyelik oluştur ve nasıl bitcoin sahibi olacağını öğren

 IQ Option sitesine kayıt olmak için yönergeler.

IQ Option sitesinin Türk kullanıcılar için en iyi seçenek olduğuna katılıyorsan geriye basit bir kayıt işlemi ile bu popüler platform'un üyesi olmak kalıyor. 

Bu prosedür ücretsizdir ve tüm yetişkin kullanıcılara açıktır.

1.     Resmi web sayfasının adresini :  iqoption.com/tr , ziyaret edin.

2.     Ekranın tepesinde Kayıt Ol butonu bulunmaktadır, butona tıklayın.

3.     Özel bilgilerinizi sunun ( isim, mail adresi, hesap şifresi) Hızlı kayıt için Facebook ve Google'dan bilgi aktarımı mevcuttur.

4.     Servisin kurallarını kabul et.

5.     E-posta adresinizi kontrol edin ve maildeki bağlantıya tıkla. Artık IQ Option platformunun yeni üyesisiniz.

 Bitcoin Tarihi

Günümüz dünyasında hız, uyum ve güvenilirlik değerlidir. 

İnsanlar Türkiyeden Hindistana ya da Japonyadan Arjantine anlık ve güvenli işlem yapmak için yüksek ödemeler yapma konusunda istekliler.

Her işlem için birkaç gün bekleten, fonları donduran ya da reddeden bankalar kötü bir seçimdir. Bu nedenle Japon programcı Satoshi Nakamoto 2008'de Bitcoin'i yarattı.

Bitcoin hızlı ve güvenli işlem yapmanıza olanak veren ilk ve en popüler kripto para birimidir (banknot ya da madeni yerine matematiksel bir koda sahip olan) Erişim için özel bir anahtarı olmayan hiçkimse bir işlemi izleyemez ya da engelleyemez.

 Bu nedenle SHA-256 özel hash fonksiyonunu kullanan kripto paralar dünya genelinde çok popüler hale geldiler. Birkaç yıl içinde değeri birkaç sent'den 20.000 dolar'a yükseldi. Günümüzde bir bitcoin'in fiyatı 9500-9800 dolar civarındadır.

IQ Option Bitcoin satın almak için en iyi fırsatları sunar
IQ Option Bitcoin satın almak için en iyi fırsatları sunar

 Bitcoin hakkında sıkça sorular sorular.

Bitcoin’e yatırım yaparak nasıl para kazanabilirim?

IQ Option sayesinde, her Türk borsacı çok fazla para kazanabilir. Platform pek çok kazanç seçeneği sunuyor.
· Gidişat değişiyor. Bitcoin değeri her saniye değişiyor. Eğer borsacı durumun gelişimini tahmin edebilirse, " Ucuza Bitcoin al, Pahalıya sat " prensibini takip edebilir. Kripto paraları en ucuzdan alıp en pahalıdan satmak iyi bir kar getirecektir.
· AL/SAT. Ticaretin en popüler yollarından biri. Kullanıcı varlığın (Bitcoin investing) belirtilen periyotda (Sona erme tarihi) nasıl değişeceğine dair bir tahminde bulunmalı.Eğer yükselirse, Bitcoin "Al" seçeneği seçilir, eğer düşerse, "Sat" seçilir. Doğru tahmin para kazandırır.
· Dokun/Dokunma. Bu tip takasın ana prensibi gidişatın belirli bir değere ( Dokun - evet, Dokunma - hayır ) ulaşıp ulaşmayacağını tahmin etmektir. Eğer "Dokun" durumu seçiliyse tahmin doğrudur, Türk borsacılar sona erme tarihini beklemeden kar edebilir.
· İç/Dış. Seçili varlık için (investing Bitcoin), sınırlar ( üst ve alt değer) seçilidir. Örnek olarak, Bitcoin'in şu anki değeri 9500 dolar, alt ve üst noktalar ise 9000 dolar ve 10000 dolar Trader durumu analiz eder ve değer bir süre sonra özelleştirilmiş sınırlar içinde(iç) mi kalacağı ya da gerilerinde(dış) mı olacağı hakkında tahminde bulunur.
· Dijital-seçenek. Uzun süreli seçenek. Banka işleminin sona erme tarihi bir gün, bir hafta, ya da hatta bir aydır. Bu riski azaltır ve tahminden önce durumu dikkatli bir biçimde analiz edebilmenize olanak tanır.
· Turbo-seçenek. Yüksek-riskli fakat kar edilebilir araç. Sona erme süresi 1-5 dakikadır. Bu yüzden, bu seçenek stresli durumlarda nasıl hareket edeceğini bilen profesyonel borsacılar için önerilir.

Şirket hesabınızı kripto paralarla yenilemenize ya da IQ Option sitesine kayıt olduktan sonra satın almanıza izin verir. Bunu yapmak için, platform müşterisi bazı kolay adımları takip etmelidir.
1. Takasın resmi sayfasını ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın (ya da kayıt olma sürecinden geçin).
2. Kriptopara cüzdanını servisin ödeme sistemi ile senkronize edin. Site popüler ve güvenilir sistemlerle ortak çalışıyor : Jaxx, Coinbase, Blockchain.
3. Ekranın sağ üst köşesinden Ayarlar menüsünü seçin.
4. "Kripto" yu ve "Satın al" ı seçin.
5. Transferin ya da Satın alımın miktarını belirtin.
6. Hizmet koşullarını kabul edin ve talebi doğrulayın.
Herşey tamam, operasyonun tamamlamasını beklemek kalıyor. Ortalama işlem süreci süresi 20-25 dakikadır. Bitcoin kriptoparası alırken, Türk müşteri ek komisyon ödemez. Ayrıca, problem durumunda, "Sıkça Sorulan Sorular" bölümündeki soruların cevaplarını okumanızı ya da gün boyu uygun olan destek elemanlarıyla temasa geçmenizi öneririz.

Merak etmeyin, IQ Option sitesinde bitcoin satın alarak, satarak veya takas ederek ülkenin yasalarını çiğnemiyorsunuz. Türkiye'de Bitcoin dahil tüm kripto paralar yasaldır. Dahası, şirket bütün vergileri öder, resmi ruhsat ve uluslararası ehiyeti vardır. Bu yüzden, IQ Option platformu sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde büyük paralar kazanabilirsiniz.

Tabiki de sürekli kar yapan bir strateji yoktur. Fakat, bir çok Türk kullanıcı IQ Optionda alım/satım yapmayı ana gelir kaynağı yaptı. Sen de tavsiyelere uyarak başarılı olabilirsin.
1. Daha fazla bilgi edin. Sürekli ilerlemek, haberleri takip etmek ve ayak uydurmak önemlidir. Profesyonel takasçılara danışın, yeni stratejiler çalışın (demo hesapta).
2. Daha az risk. Eğer yüksek kar ve düşük risk arasından birini seçmeniz gerekirse - ikinciyi seçin. Tabikide, daha az kazanırsınız, ama olası kayıplar çok yüksek olmayacaktır.
3. Doğru stop loss(kayıp durdurma). Kar edilemeyen işlemleri zamanında kapatmak gereklidir. Heyacanınıza yenilmeyin, geri kazanmaya çalışmayın ya da her şeyinizi ortaya koymayın. Bu yollar genellikle batmayla sonuçlanır.
4. Analiz. Başarısız bir süreçten sonra ara vermek ve hataları analiz etmek gerekir. Bu hatanızı tekrarlamanızı engeller ve daha verimli ticaret yapabilirsiniz.
5. Para Yönetimi. Profesyonel borsacıların sadece bir ata oynamadığını unutmayın. İşlem tutarı hesabın %5'ini aşmamalı.

BASİT VE GÜVENİLİR
PARA ÇEKİMİ
Adv-cash
GENEL RİSK UYARISI
Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan finansal hizmetler yüksek seviyede risk taşır ve tüm paranızın kaybına yol açabilir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.