Emtia işlemcileri her zaman özel bir işlem uygulamasına gereksinim duyar. Güvenilir bir işlemin keşfedilmesine yardımcı olan sadece uygulamalar değildir, aynı zamanda sosyal ağlar, bültenler ve hatta tam mobil uygulamalar da yeni bir emtia işlemcisinin bile piyasaya girmesine ve yatırımlar yapmasına yardımcı olur.

 

 

Tabii ki, günümüzde birçok uygulama mevcuttur ve analistler genellikle kendi araştırmalarını yapmakta ve en iyi hisse senedi alım-satım uygulamalarını içeren listeler oluşturmaktadır. Ancak, bu değerlendirme yazısında size IQ Option uygulamasından bahsedeceğiz. 

IQ Option piyasaya giriş için en iyi kaynaktır. Uzman BT teknisyenleri bu aracı sıfırdan geliştirdi. Adım adım ilerleyerek, emtia işlemcilerinin çok para kazanmasına olanak tanıyan gerçekten popüler ve karlı bir araç meydana getirdiler. Bu aracın başarısı ve popülaritesi diğer emtia işlemcilerine ve yatırım işlemi hizmeti sağlayıcılara ilham vermektedir. Bu kaynak, kullanıcılarına hem yatırım için en iyi koşulları, güvenilir destek, özgün ve yenilikçi bir internet sitesi platformu hem de mobil telefonlara ve bilgisayarlara yönelik uygulamalar sunar. Aşağıdaki koşullar (10 $ en küçük para yatırma tutarı, 1 $ minimum yatırım tutarı ve ücretsiz demo hesap) herkese piyasaya girme imkanı verir. Uygulamanın özellikleri aracın internet sitesinin özellikleri ile aynıdır. Bu yönüyle, araç herkese her yerde kazanç elde etme fırsatı sunar: evde, parkta, kafede vb. Bu değerlendirme yazısında uygulamanın ücretsiz olarak nereden indirileceği hakkında bilgi verilecektir. 

Bu uygulamayı indirmek isteyen birinin kaynakta kayıtlı bir kullanıcı olmasına gerek yoktur. Uygulamanın boyutu 12 MB'ı geçmez. İşte bu nedenle, herkes uygulamayı çok hızlı bir şekilde indirebilir. 

 

 

Yükleme

Uygulamanın yüklenmesi için, önceden indirilen dosyanın açılması gereklidir. 

Bunu yaptıktan sonra, “İleri” düğmesine tıklamanız ve uygulamanın hedef konumunu belirlemeniz gerekir.

Bahsedilen adımlar tamamlandıktan sonra, araç kullanıcı adayından oturum açmasını ister. 

Kişinin zaten bir IQ Option hesabına kaydolmuş olması halinde, sadece kişisel verilerin eklenmesi ve internet sitesinde oturum açılması gereklidir. Aksi takdirde, özel bir basit form doldurulmak suretiyle bir hesap oluşturulması gereklidir.

 

Özellikler

Muhtelif zamanlarda yatırım yapmak ve para çekmek için, plastik kartlar, Webmoney, Skrill, Neteller vb. gibi çeşitli kaynakların kullanılması gerekir. Ne kadar deneyimli olurlarsa olsunlar, tüm emtia işlemcileri yatırımlar hakkında bilgi edinmek amacıyla ücretsiz öğretici videolar izleme hakkına sahiptir. Uygulama bu işleve de sahiptir. 

Uygulamadaki işlevler fon ekleme ve gelecekte bu fonları kaldırma olanağı da sunar. Yetkilendirme işleminin ardından, uygulama ilk yatırımı yapmanızı isteyecektir. Bu durumda, bu isteği kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Demo hesapta yatırım yapma imkanı vardır. Normal veya demo hesapta stok değerine tıkladıktan veya dokunduktan sonra demo hesap kullanılabilir hale gelir. 

 

Sonuç

Emtia işlemcilerine daha fazla olanak sağladığından, yatırım işlemlerinde bahsedilen uygulamayı kullanmak internet tarayıcıda işlem yapmaktan daha pratiktir. Üstelik, uygulama daha hızlı çalışır. İşte bu nedenle, fiyat boşluklarında azalma meydana gelmektedir. Hemen uygulamayı indirin ve yükleyin. 

 

 

BASİT VE GÜVENİLİR
PARA ÇEKİMİ
Adv-cash
GENEL RİSK UYARISI
Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan finansal hizmetler yüksek seviyede risk taşır ve tüm paranızın kaybına yol açabilir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.