Bu aracın PC uyumlu uygulaması müşterilerine ait sistemlerin her zaman çok kolay olmasına yardımcı olan kullanışlı bir yatırım programıdır. Uygulamayı ellerine alan müşterilerin internet tarayıcılarında şirketin resmi internet sitesini kullanarak kendi profillerinde oturum açması gerekmez. Müşterilerin sadece uygulama sayfasını açması ve yatırıma başlaması gerekir. Göz önünde tutulması gereken husus, profildeki para yatırma ve çekme işlemlerinin güvenliğin sağlanması amacıyla aracın resmi internet sitesi aracılığıyla yapılacak olmasıdır. Uygulama sadece yatırım için geliştirilmiştir. Dolayısıyla, bu uygulama sadece bir terminal ve yatırımcıların işlem aracıdır. Şirketin bu uygulaması Windows, Windows 10 ve diğer işletim sistemlerinin kullanıldığı bilgisayarlar için geliştirilmiştir. Ayrıca belirtmek gerekirse, işlemciler programı bir dizüstü bilgisayara yüklemek için gerekli dosyaya ulaşabilir. İşlemciler ana yükleme dosyasını indirdiklerinde, bu aracın PC uyumlu yazılımı ile ilgili bilgileri kontrol etmelidir. İndirme ve yükleme dosyaları eşleşmelidir.

 

 

İşlem platformuna ait uygulama ve internet sitesi birbiriyle aynıdır. Yatırıma başlamak için, işlemci adaylarının göstergelerin işlevlerini incelemesi gerekir. Ancak müşterinin internet bağlantısının bozuk olması veya bilgisayarıyla ilgili sorunlar yaşaması durumunda, müşteri internet tarayıcıyı kapatarak uygulamadan yararlanabilir. Uygulamanın Windows 10 uyumlu indirme dosyası temelde diğer işletim sistemlerinde yüklü olan program ile aynıdır. İşletim sisteminin türü aynı olduğundan, uygulamanın dizüstü bilgisayara indirilmesinin temelde hiçbir farkı yoktur. İşlemci yükleme talimatlarına uymalı ve yükleme işlemi sırasında tercih edilen seçeneklere dikkat etmelidir. Uygulama hızlı şekilde oturum açmaya ve tarayıcıya oturum açmak ve resmi internet sitesini yüklemek için zaman harcamaya gerek kalmadan yatırım yapmaya yardımcı olur. Uygulama simgesi her zaman işlemcinin ana ekranında bulunur ve işlemci istediği zaman para kazanabilir.

BASİT VE GÜVENİLİR
PARA ÇEKİMİ
Adv-cash
GENEL RİSK UYARISI
Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan finansal hizmetler yüksek seviyede risk taşır ve tüm paranızın kaybına yol açabilir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.