IQ Option, işlemcilerin birçok yatırım aracı le çevrimiçi olarak işlem yapmasına imkan tanıyan gelişmiş bir uygulamadır. Verilere ve olaylara gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde tepki verilmesi çevrimiçi yatırım işlemlerinde kesinlikle çok önemlidir, işte bu yüzden PC tabanlı Wİndows, Mac OS, iOS ve Android dahil tüm popüler işletim sistemlerine uygun bir uygulama geliştirdik. Yatırım işlemlerinden en iyi şekilde yararlanmak için tüm işlemcilere IQ Option uygulamasını indirmelerini tavsiye ederiz.  Uygulama cihazınıza uygun değilse endişelenmeyin, hala internet arayüzünü kullanarak yatırım yapabilirsiniz.

IQ Option uygulamasını indireceğiniz cihazı seçin:

 

PC uyumlu IQ Option Uygulamasına ilişkin İnceleme

Platformun en önemli özelliklerini kapsayan PC uyumlu IQ Option uygulamasına ilişkin bu inceleme videosunu izleyin. 

 

 

Platformu kullanmaya başlamak için, bir demo hesap ile işlem yapmaya başlayın. Gerçek hesaba geçtikten sonra ek eğitime gerek olduğunu düşünürseniz, istediğiniz zaman demo hesaba geri dönebilirsiniz.  IQ Option masaüstü platformu, hem profesyonel hem de acemi işlemciler tarafından çokça övülen ödüllü bir uygulamadır. Ancak bizim sözümüze güvenmeyin — bu güçlü işlem yazılımını kendiniz işbaşında görün.  Hareketli ortalamalar, MACD, Stokastik, Timsah, Parabolik SAR dahil 13 farklı teknik analiz göstergesinden yararlanın ve öğretici videolar yardımıyla bunları kullanmayı öğrenin. Ekranınızda aynı anda 9'a varan sayıda grafik görüntüleyin. Ayrıca, kredi kartına anında para çekiminin keyfini çıkarın.  IQ Option, düzenlemesine tabi Avrupa merkezli bir brokerdir. Güvenlik nedeniyle, broker fonları müşterilerin paralarından ayrı olarak saklanır. Tüm VIP müşteriler kendi dillerini konuşan bir kişisel hesap yöneticisine sahiptir.

 

Android ve iOS uyumlu IQ Option Mobil Uygulaması

Güçlü Android ve iOS tabanlı uygulama işlemcilerimize gittikleri her yerde hesaplarına bağlı kalma olanağı sunar. 

Android ve iOS uyumlu IQ Option uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kısa videoyu izleyin.

 

 

BASİT VE GÜVENİLİR
PARA ÇEKİMİ
Adv-cash
GENEL RİSK UYARISI
Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan finansal hizmetler yüksek seviyede risk taşır ve tüm paranızın kaybına yol açabilir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.