IQ Option yazılım paketlerinde büyük yenilikler yapıldı. Yazılımlar artık daha sorunsuz ve hatta daha da ilgi çekici. Çeşitli arayüz elemanlarının tümü, karmaşık ve üç boyutlu grafikleri tam olarak internet tarayıcı içinde görüntüleyen WebGL teknolojisine dayanır. 

 

 

İyileştirilmiş bir yatırım deneyimi sağlayan kullanıcı dostu yazılım

Hiç dokuz hisse senedi işlem grafiğinin hepsini tek bir ekrana sığdırmak için uğraştınız mı? Masaüstü uygulamalarındaki karmaşık kodları internet sitelerine sorunsuz bir şekilde aktaran Emscripten teknolojisini en son işlem terminalimize uygulayarak bu sorunu çözdük.

Kullanıcı arayüzünde yapılan çarpıcı iyileştirme IQ Option yazılımını diğer profesyonel masaüstü işlem platformlarına benzer hale getiriyor. Artık düzinelerce konum ve yapılandırma arasından seçim yapmak mümkün. Sunduğumuz en son yükseltme size her bir tarayıcı penceresinin boyutunu bağımsız olarak artırma ve küçültme olanağı da veriyor.

 

İki yıllık fiyat geçmişini görüntüleyin

Geçen gün, hafta veya ay zarfındaki geçmiş verileri görüntüleyemediğiniz takdirde işlem fiyatlarını nasıl analiz edebilirsiniz? Doğru fiyat analizi, gerekli veriler ve yazılımlar olmadan neredeyse imkansızdır, işte bu yüzden IQ Option yazılımının en son sürümü hisse senetleri hakkında size hiç olmadığı kadar çok bilgi verir. Yeni tasarlanmış uygulama ile son iki yıla ait geçmiş fiyatları görüntüleyin. İlk kez, yeni IQ Option işlem yazılımı sayesinde, en iyi işlem yazılımlarından biri size aynı pencerede fiyatları analiz etme ve hisse senedi alma imkanı sağlıyor.

 

Mum grafikler artık bir aya varan bir zaman dilimindeki hisse sendi verilerini gösteriyor

Mum grafik analizi artık her zamankinden daha kolay ve daha kapsamlı. Mum grafiklerin oluşturulmasında kullanılan süre artık beş saniye ile bir ay arasında değişiyor – işlemlerinizde işe yarayan ölçeği seçebilirsiniz.

 

Yeni göstergeler sayesinde varlıkların teknik analizi kolaylaştı

IQ Option işlem terminali şimdi daha profesyonel ve analiz yapmak daha kolay. En son yazılım sürümü, MACD, Parabolic SAR, Stokastik Osilatör ve Awesome Osilatörü dahil bir dizi yeni ve daha gelişmiş göstergeler içerir. IQ Option 4.0 hiç olmadığı kadar fazla teknik analiz imkanı sunuyor.

 

 

Fibonacci çizgileri

Destek ve direnç çizgileri, hisse senetlerinde işlem yapan yatırımcıların kullandığı en popüler analiz araçlarından ikisidir. IQ Option 4.0, Fibonacci Çizgilerinin kullanımı ile işlem analizini yeni bir seviyeye çıkarıyor. Bu özellik sadece bir trendin gücünü kesin doğrulukla tayin etmez, aynı zamanda hisselerin düzeltme seviyelerini açık ve öz bir şekilde gösterir.

 

Çubuk grafikler

Yeniden tasarlanan çubuk grafik (histogram) uzun vadeli trendlerin analizini önemli ölçüde iyileştirir. IQ Option 4.0 çubuk grafikleri çizgi ve alan grafiklerinden daha az yer kaplar ve mum grafikler ile aynı bilgileri sağlar. Her bir çubuk dayanak varlığın açılış fiyatını, kapanış fiyatını ve tanımlanan zaman dilimindeki minimum ve maksimum değerleri gösterir.

 

Mac ve Windows uyumlu hızlı işlem yazılımı

Yeni IQ Option 4.0 yazılımını masaüstünüze indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bilgisayar istemcisi hem Mac hem de Windows için sorunsuz çalışacak şekilde iyileştirilmiştir. IQ Option yazılımı ayrıca OpenGI teknolojisine sahip platformlar arası mimariyi kullanır — böylece platform performansının bilgisayarınızın performansından etkilenmemesi sağlanır.

BASİT VE GÜVENİLİR
PARA ÇEKİMİ
Adv-cash
GENEL RİSK UYARISI
Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan finansal hizmetler yüksek seviyede risk taşır ve tüm paranızın kaybına yol açabilir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.